ISMERJE MEG CSAPATUNKAT

Kollégáink

HORVÁTH ZOLTÁN

Az értékteremtő ingatlanos! A specialitásom, hogy a kívánt határidőre, a lehető legdrágábban, garanciákkal adom el a rám bízott ingatlanokat!

Bővebben ››

GÁL ÉVA

Az Otthon Centrum ingatlan tanácsadója, viszonylag új az ebben a szakmában. A kíváncsiság és a hátam mögött álló több évtizedes értékesítői tapasztalat hajtott ide. 

Bővebben ››

BERENCSI PÉTER

Az ingatlan specialista. A legbiztonságosabban tudom eladni az ingatlanát úgy, hogy önnek a legtöbb pénze maradjon meg rövid időn belül!

Bővebben ››

DR. TUSNÁDI MÁRTON

10 év után elhagytam a jogi pályát és az elmúlt években már hivatásszerűen ingatlanokkal foglalkozom, tanácsadóként és befektetőként egyaránt.

Bővebben ››

Irodánk munkatársai

Kaiser Adrián
ingatlan értékesítő
+3670 454 3936 
Kaiser.adrian@oc.hu

Ruczek János
Bankfüggetlen hiteltanácsadó 
+36 70 454 3881
Szabo.Monika@oc.hu

Gurabi Márta
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3935
Gurabi.Marta@oc.hu

Horváth Kristóf
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3930
Horvath.Kristof@oc.hu

Chifiriuc Péter
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3883 
Chifiriuc.Peter@oc.hu

 

Horváth Edit
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3646 
Edit.Horvath@oc.hu

Zona Anikó
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3642
Zona.Aniko@oc.hu

dr. Dobrossy Ágota
bankfüggetlen hiteltanácsadó
+36 70 454 1111
Dobrossy.Agota@oc.hu

Petrov András
irodavezető
+36 70 454 3939
Petrov.Andras@oc.hu

Kis Balázs
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3938
kis.balazs@oc.hu

Lévai-Bieber Melindainta Olivér
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3646
levai.melinda@oc.hu

Peterke János
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3643
Peterke.Janos@oc.hu