fbpx

ISMERJE MEG CSAPATUNKAT

Kollégáink

HORVÁTH ZOLTÁN

Az értékteremtő ingatlanos! A specialitásom, hogy a kívánt határidőre, a lehető legdrágábban, garanciákkal adom el a rám bízott ingatlanokat!

Bővebben ››

GÁL ÉVA
A megbízható, odafigyelő, empatikus, az Ön érdekeit maximálisan szem előtt tartó tanácsadó vagyok. Akire nyugodtan rábízhatja ingatlanát!

Bővebben ››

FODOR RÓBERT

Az ingatlan specialista. Rövid időn belül, a legbiztonságosabban tudom eladni az ingatlanát, úgy, hogy önnek a legtöbb pénze maradjon meg!

Bővebben ››

DR. TUSNÁDI MÁRTON

10 év után elhagytam a jogi pályát és az elmúlt években már hivatásszerűen ingatlanokkal foglalkozom, tanácsadóként és befektetőként egyaránt.

Bővebben ››

Irodánk munkatársai

Peterke János
ingatlan értékesítő
+3670 454 3643 
Peterke.Janos@oc.hu

Ruczek János
Bankfüggetlen hiteltanácsadó 
+36 70 454 3881
Ruczek.Janos@oc.hu

Gurabi Márta
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3935
Gurabi.Marta@oc.hu

Simon István
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3934 
Simon.Istvan@oc.hu

Petrov András
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3939 
Petrov.Andras@oc.hu

 

Hernádvölgyi Klára
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3936
Hernadvolgyi.Klara@oc.hu

Huszár Noémi
ingatlan értékesítő
+36 70 454 3646
Huszar.Noemi@oc.hu

dr. Dobrossy Ágota
bankfüggetlen hiteltanácsadó
+36 70 454 1111
Dobrossy.Agota@oc.hu