horzol2

Horváth Zoltán, franchise tulajdonos +36  70 454 1111 Horvath.Zoltan@oc.hu

Zoltán utcai irodánk munkatársai

Sadecky Jakab, ingatlan értékesítő +3670 454 3645 Sadecky.Jakab@oc.hu

berpet3

Berencsi Péter, ingatlan értékesítő +36 70 454 3932 Berencsi.Peter@oc.hu

dr Tusnádi Márton, ingatlan értékesítő +36 70 454 3933 Tusnadi.Marton@oc.hu

gurmar

Gurabi Márta, ingatlan értékesítő +36 70 454 3935 Gurabi.Marta@oc.hu

 

 

 

 

Horváth Edit, ingatlan értékesítő +36 70 454 3646 

Horváth Kristóf, ingatlan értékesítő +36 70 454 3930 Horvath.Kristof@oc.hu

Szabó Mónika, ingatlan értékesítő +36 70 454 3936 Szabo.Monika@oc.hu

urbzsu

Urbán Zsuzsanna, ingatlan értékesítő +36 70 454 3937 Urban.Zsuzsanna@oc.hu

Varga Kinga, ingatlan értékesítő +36 70 454 3938 Varga.Kinga@oc.hu

Zona Anikó, ingatlan értékesítő +36 70 454 3642 Zona.Aniko@oc.hu

dr. Dobrossy Ágota, bankfüggetlen független hiteltanácsadó +36 70 454 1111 Dobrossy.Agota@oc.hu

Csalogány utcai irodánk kollégái

Petrov András, irodavezető +36 70 454 3939 Petrov.Andras@oc.hu

Erőss András, ingatlan értékesítő +36 70 454 3641 eross.andras@oc.hu

Finta Olivér, ingatlan értékesítő +36 70 454 3646 finta.oliver@oc.hu

Gál Éva, ingatlan értékesítő +36 70 454 3644 Gal.Eva@oc.hu

Peterke János, ingatlan értékesítő +36 70 454 3643 Peterke.Janos@oc.hu

 

 Kiss Ágoston Benedek, ingatlan értékesítő +36 70 454 3647 Kiss.Agoston@oc.hu